LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, pravá/ľavá, dub alabama/biela mat LE030-2231 53715
LOREA skrinka spodná dvierková 30x44x51, pravá/ľavá, dub alabama/biela mat LE030-2231 53715
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE030-2231 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x44x51,2 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 11.3691 kg |
| EAN | 8590913966019 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 900 mm, bočné pripojenie, 1154 W, čierny - W421-060-090-70
na objednávku141,45 €

