LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, čierna mat LE020-3535 53702
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, čierna mat LE020-3535 53702
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE020-3535 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x44x51,2 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 10.6691 kg |
| EAN | 8590913965906 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by vás zaujímať
990,57 €
Pri platbe vopred iba 924,00 €
MITRA skrinka vysoká 40x140x20cm, biela, L/P MT131
na objednávku266,48 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
MITRA umývadlová skrinka 59,5x70x45,4 cm, antracit MT062
na objednávku319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

