LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub collingwood LE020-1919 53701
LOREA skrinka spodná policová 20x44x51, 2cm, dub collingwood LE020-1919 53701
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE020-1919 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x44x51,2 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 10.6691 kg |
| EAN | 8590913965890 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ montáže | závěsné |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 101x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE070-2231-R-02
expedícia do 8 dní638,36 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk EZ701-3030
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
Kúpeľňový set LATUS VIII 55, biela KSET-082 KSET-082
expedícia do 8 dní275,77 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €

