LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, biela mat LE080-3131 54926
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, biela mat LE080-3131 54926
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x44x51,2 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.5000 kg |
| EAN | 8590913969829 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
489,02 €
Pri platbe vopred iba 452,00 €
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 161x51, 5cm, biela AC161
expedícia do 8 dní399,55 €
Pri platbe vopred iba 379,00 €
1 072,17 €
Pri platbe vopred iba 990,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel/čierna, 500 W LT90500B
expedícia do 8 dní52,99 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 500 W LT90501K
expedícia do 8 dní41,55 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 600 W LT90600K
expedícia do 8 dní43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €

