LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE080-1935 53696
LOREA umývadlová skrinka 80x44x51, 2cm, 1x zásuvka, dub/čierna mat LE080-1935 53696
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LE080-1935 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LOREA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80x44x51,2 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 28.8741 kg |
| EAN | 8590913965845 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, pravé, biela AC101R
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
ARECA dvojumývadlo, liaty mramor, 181x51, 5cm, biela AC181
expedícia do 8 dní439,41 €
Pri platbe vopred iba 417,00 €
ARECA umývadlo, liaty mramor, 101x51, 5cm, ľavé, biela AC101L
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať

