LORO bočná stena 800 mm, číre sklo GN3580
LORO bočná stena 800 mm, číre sklo GN3580
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN3580 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946486 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
43,35 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
ANTIQUE bočná stena 800mm, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ5680CL 49208
expedícia do 8 dní429,15 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 800 mm, sklo Brick GS4380
expedícia do 8 dní181,38 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 800 mm, číre sklo GS3180
expedícia do 8 dní171,46 €
Pri platbe vopred iba 160,00 €


