LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4610-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 72.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975189 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-80CL-G
expedícia do 8 dní687,68 €
Pri platbe vopred iba 635,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-10CL-CH
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-80ML-B
expedícia do 8 dní717,55 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €


