LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4710-3 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x80 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Skládací |
| Šířka vstupu | 1105 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913124358 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Zalamovací |
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-90CR-G
expedícia do 8 dní720,34 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, číre sklo, pravé GT5680-12CR-CH
expedícia do 8 dní675,17 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, matné sklo, pravé GT5690-10MR-B
expedícia do 8 dní733,52 €
Pri platbe vopred iba 678,00 €

