LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, rohový vstup
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, rohový vstup
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4810-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 685 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975523 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-10ML-G
expedícia do 8 dní756,45 €
Pri platbe vopred iba 699,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm L/P variant, číre sklo GS1110GS3190
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm
expedícia do 8 dní530,70 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €


