LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, rohový vstup
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4710-4 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x90 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Skládací |
| Šířka vstupu | 1170 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913124365 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Zalamovací |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-12CL-CH
expedícia do 8 dní698,10 €
Pri platbe vopred iba 645,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-90ML-G
expedícia do 8 dní756,45 €
Pri platbe vopred iba 699,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-11M-B
expedícia do 8 dní980,47 €
Pri platbe vopred iba 906,00 €

