LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4611-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 110x100 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975202 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-11MR-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000 mm, L/P, číre sklo GS2111B-02
expedícia do 8 dní565,43 €
Pri platbe vopred iba 522,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-11CR-CH
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €


