LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4612-01 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 610 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 80.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975240 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x4cm, biela 26611
expedícia do 8 dní406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab čierny 750 mm,bočný D40,klasik/floor čierna CH 750 KC
expedícia do 8 dní94,14 €
Lineárny plastový žľab 650 mm, harmony mat s odtokom D 50 a otočným sifónom CH PA 650 H 1
expedícia do 8 dní85,46 €
Podlahový linear. žľab k stene 350 mm, bočné D40, harmony lesk CH 350 H 2
expedícia do 8 dní68,70 €


