LORO obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4480-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 80x120 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1200 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 670 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 66.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913968754 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
370,02 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-80CL-G
expedícia do 8 dní708,52 €
Pri platbe vopred iba 655,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, matné sklo, pravé GT5612-80MR-B
expedícia do 8 dní745,33 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-12C-CH
expedícia do 8 dní876,97 €
Pri platbe vopred iba 810,00 €


