LORO obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4490-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 90x100 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 770 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913975134 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73681
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea Kúpeľňový vešiak 5601 Leo Black REA-88019
expedícia do 12 dní16,25 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
BEMETA GRAPHIT: Držiak toaletného papiera pravostranný 156212032
expedícia do 4 dní40,16 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


