LORO sprchové dvere pre rohový vsup 800mm, číre sklo GN4880
LORO sprchové dvere pre rohový vsup 800mm, číre sklo GN4880
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4880 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Otevírací jednokřídlé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 32.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946530 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
LORO sprchové dvere pre rohový vsup 900mm, číre sklo GN4890
expedícia do 8 dní283,79 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
LORO sprchové dvere pre rohový vsup 1000mm, číre sklo GN4810
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, matné sklo, ľavé GT5680-10ML-CH
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 115 x 100 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 834T-115-100-97-00-P
expedícia do 10 dní553,62 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 105 x 100 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4-105-100-65-00
expedícia do 10 dní462,36 €


