LORO sprchové dvere skladacie 900 mm, číre sklo GN4590
LORO sprchové dvere skladacie 900 mm, číre sklo GN4590
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4590 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevíraní | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 770 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 875 mm |
| Instalační šířka do | 905 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 33.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946431 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 810x122x65 mm 73681
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom FA-D22 900W - biela W955-0900-20
expedícia do 10 dní68,74 €


