LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 800mm, číre sklo GN4780
LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 800mm, číre sklo GN4780
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4780 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevíraní | Skládací |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946592 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
LORO sprchové dvere skladacie pre rohový vstup 700mm, číre sklo GN4770
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, ľavé GT1280CL-CH
expedícia do 8 dní453,24 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 800mm, matné sklo, ľavé GT1280ML-CH
expedícia do 8 dní475,47 €
Pri platbe vopred iba 439,00 €


