LORO štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup
LORO štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4810-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevíraní | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 685 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 70.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913968815 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-10CR-G
expedícia do 8 dní709,92 €
Pri platbe vopred iba 656,00 €
DRAGON štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4210
expedícia do 8 dní832,86 €
Pri platbe vopred iba 769,00 €
936,71 €
Pri platbe vopred iba 865,00 €


