LORO štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm
LORO štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN4510-04 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | LORO |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 870 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 72.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913124372 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
LARCA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec, 100x100x3cm PL001
expedícia do 8 dní252,74 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať

