LORO vaňová zástena 750mm, číre sklo GN1175
LORO vaňová zástena 750mm, číre sklo GN1175
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GN1175 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Typ otevíraní | Otevírací celosklopná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913960154 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
178,13 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
na objednávku
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
TEMPOR sprchový stĺp so samouzatváracím ventilom, chróm 56708
expedícia do 8 dní126,36 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
ANTEA podomietkový prepínač, páčka, bronz DEVIN106
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €

