LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché, 220 mm, chróm LT642
LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché, 220 mm, chróm LT642
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT642 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 182 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.4050 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913924187 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lima skladací sprchovací kút 90 x 120 cm, transparentný, čierna - 856-090-120-70-00
expedícia do 10 dní387,52 €
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 120 x 90 cm, priehľadný, biely - 834-120L-090P-20-00
expedícia do 10 dní612,52 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 120 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A2T-090-120-65-00
expedícia do 10 dní415,24 €

