LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché zvýšené, chróm LT643
LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché zvýšené, chróm LT643
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT643 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Šířka | 182 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.3850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913949197 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 70 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-075-202-04-65-070
expedícia do 10 dní456,47 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-075-104-65-00
expedícia do 10 dní259,14 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 75 x 70 cm, 8 mm priehľadná, kartáčované zlato - 800-075-202-04-55-070
expedícia do 10 dní450,58 €

