LOTTA nástenná batéria, ramienko S, chróm LT644
LOTTA nástenná batéria, ramienko S, chróm LT644
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT644 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Šířka | 182 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2450 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913950223 |
| Záruka | 4 roky |
.
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
59,05 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
SINTRA nástenná batéria, flexibilné ramienko, čierna/chróm 60873
expedícia do 8 dní60,43 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
51,84 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
LOTTA nástenná batéria, ramienko ploché, 220 mm, chróm LT642
expedícia do 8 dní50,65 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €

