LOTTA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna LT741B
LOTTA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna LT741B
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-LT741B |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | LOTTA |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 130 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Prietok (3 bar) | 23.000 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.8570 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882869 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Aqualine Ručná masážna sprcha, 3 režimy sprchovania, priemer 100mm, ABS/čierna SC106
expedícia do 8 dní8,73 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Vývod sprchy, priemer 50mm, čierna mat SC371B
expedícia do 8 dní18,65 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
5 419,69 €
5 419,69 €
AVVA závesné WC s elektronickým bidetom BLOOMING EKO PLUS NB-1160D-3
expedícia do 8 dní690,46 €
Pri platbe vopred iba 638,00 €


