LUCIE galerka s LED osvetlením, 126x70x17cm, biela LU125-0030
LUCIE galerka s LED osvetlením, 126x70x17cm, biela LU125-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LU125-0030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Osvetlenie 800mm, 10W, 791 lm, 5700 K
- Úchytky pre ľahké otváranie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | LUCIE GALERKY |
| Rozmer | 126x70x17 cm |
| Šírka | 1260 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 24.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883477 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-130-070-55-00-3S
expedícia do 10 dní615,49 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 130 x 70 cm, priehľadná, čierna - 871-130-070-01-70
expedícia do 10 dní453,54 €


