LUCIOLA umývadlo 90x48cm, liaty mramor, biela, pravé 50094
LUCIOLA umývadlo 90x48cm, liaty mramor, biela, pravé 50094
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-50094 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Prepadová súprava je súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 90x48 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.0200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831782 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
WAVE umývadlová skrinka 89,7x45x47,8cm, pravá, biela/dub strieborný (WA095P) WA093-3011
na objednávku462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GEMINI LED podsvietené zrkadlo 400x600mm GM040
expedícia do 8 dní147,29 €
Pri platbe vopred iba 140,00 €


