Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm L/P variant DL1015DL3215
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm L/P variant DL1015DL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1015DL3215 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 375 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 65.9900 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900372 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMQ34
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprch. kút 700x1000mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1970EL3415EL3415
expedícia do 8 dní738,05 €
Pri platbe vopred iba 682,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant ZL1290ZL3210
expedícia do 8 dní614,05 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
773,82 €
Pri platbe vopred iba 715,00 €


