Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant DL1015DL3315
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm L/P variant DL1015DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1015DL3315 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x80 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 375 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 69.0100 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900389 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant EL1715EL3215
expedícia do 8 dní436,92 €
Pri platbe vopred iba 404,00 €
825,40 €
Pri platbe vopred iba 765,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €


