Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant DL1215DL3415
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant DL1215DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1215DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 83.0300 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900471 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
454,96 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
454,96 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 71603
expedícia do 8 dní473,17 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant EL1415EL3115
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, rohový vstup TL2180-5002
expedícia do 8 dní825,40 €
Pri platbe vopred iba 765,00 €
ALTIS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900 mm, L/P variant, rohový vstup, číre sklo
expedícia do 8 dní746,03 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €


