Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant DL1315DL3415
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant DL1315DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1315DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 85.9900 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900518 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
Mohlo by vás zaujímať
226,75 €
Mexen CQ45 Vaňový/sprchový set s termostatickou batériou, čierna - 779104595-70
expedícia do 10 dní168,28 €
REA Savio sprchový set s termostatom, čierna REA-P8410
expedícia do 12 dní189,01 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €


