Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant DL4215DL3515
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant DL4215DL3515
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3515 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x100 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 97.0500 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901089 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x100x3, 5cm HI150100
expedícia do 8 dní632,66 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant ZL1311BZL3210B
expedícia do 8 dní860,64 €
Pri platbe vopred iba 795,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 900-1000x800mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní454,29 €
Pri platbe vopred iba 420,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 1000x700mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1910EL3115EL3115
expedícia do 8 dní703,30 €
Pri platbe vopred iba 650,00 €


