Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm L/P variant DL4215DL3215
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x700mm L/P variant DL4215DL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3215 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x70 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 87.9900 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901058 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Mohlo by vás zaujímať
364,62 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
382,89 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
336,64 €


