Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P variant DL4215DL3315
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P variant DL4215DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 91.0100 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901065 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMQ33
expedícia do 8 dní211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm, okrúhle pojazdy TL1410-5005
expedícia do 8 dní749,16 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x900mm, L/P variant, číre sklo EL1215EL3315EL3315
expedícia do 8 dní751,94 €
Pri platbe vopred iba 695,00 €
788,98 €
Pri platbe vopred iba 731,00 €


