Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant DL2815DL3315
Lucis Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm L/P variant DL2815DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL2815DL3315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Skladacie |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 675 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 4 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900365 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x80x4cm, hladká HS8090
expedícia do 8 dní270,91 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
369,73 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm, rohový vstup ZL4715L-03
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, rohový vstup TL2080-5002
expedícia do 8 dní807,20 €
Pri platbe vopred iba 748,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm, okrúhle pojazdy TL1380-5005
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €


