LUCIS LINE polkruhová sprchová zástena 1000x1000mm, číre sklo DL3715
LUCIS LINE polkruhová sprchová zástena 1000x1000mm, číre sklo DL3715
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL3715 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 680 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 81.0100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729085386 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
349,32 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
LUCIS LINE hranaté madlo, 20x340x36mm, pár, chróm 92888
na objednávku46,63 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
349,32 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Dita sprchová batéria podomietková bez prepínača, Mbox, okrúhly kryt M-CBE60105DA
expedícia do 8 dní73,80 €
Pri platbe vopred iba 73,00 €
Deante Sprchový set pod omietku s batériou BOX - so sprchovou hlavicou BXYYFQSM
expedícia do 12 dní817,26 €


