LUCIS LINE sprchová bočná stena 900mm, číre sklo DL3415
LUCIS LINE sprchová bočná stena 900mm, číre sklo DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052463 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
LUCIS LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo DL1015
expedícia do 8 dní509,60 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM LINE bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290
expedícia do 8 dní247,34 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
ALTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6015C
expedícia do 8 dní265,54 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
EASY LINE bočná stena 900mm, číre sklo EL3315
expedícia do 8 dní178,13 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €


