LUCIS LINE sprchové dvere 1300mm, číre sklo DL1315
LUCIS LINE sprchové dvere 1300mm, číre sklo DL1315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 525 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1270 mm |
| Inštalačná šírka do | 1310 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 48.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052517 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMQ37
expedícia do 8 dní250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
LUCIS LINE hranaté madlo, 20x340x36mm, pár, chróm 92888
na objednávku46,63 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DEEP sprchové dvere 1300x1650mm, číre sklo MD1316
expedícia do 8 dní298,32 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 1280-1310 mm, číre sklo TL5013
expedícia do 8 dní454,96 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
512,87 €
Pri platbe vopred iba 475,00 €


