Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x700x700mm L/P variant DL1015DL3215DL3215
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x700x700mm L/P variant DL1015DL3215DL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1015DL3215DL3215 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 375 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 91.9800 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901218 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x70x4cm, biela 71565
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x900 mm, Ľ/P variant AL4312BAL6012B
expedícia do 8 dní926,63 €
Pri platbe vopred iba 856,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm, rohový vstup TL2190-5002
expedícia do 8 dní843,62 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
888,43 €
Pri platbe vopred iba 821,00 €


