Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x900x900mm L/P variant DL1015DL3415DL3415
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x900x900mm L/P variant DL1015DL3415DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1015DL3415DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 100x90 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 375 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 114.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901232 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
391,57 €
Pri platbe vopred iba 363,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1215EL3415EL3415
expedícia do 8 dní772,77 €
Pri platbe vopred iba 714,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, L/P variant ZL1390ZL3280
expedícia do 8 dní600,15 €
Pri platbe vopred iba 554,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x700mm L/P variant ZL1290ZL3270
expedícia do 8 dní579,32 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €


