Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1200x900x900mm L/P variant DL1215DL3415DL3415
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1200x900x900mm L/P variant DL1215DL3415DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL1215DL3415DL3415 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 475 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 120.0300 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901317 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm GS12090
expedícia do 8 dní322,11 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
VARESA spŕch. vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 71603
expedícia do 8 dní473,17 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 49511
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE obdĺžniková sprchová zástena 900x800mm, číre sklo EL5315
expedícia do 8 dní411,24 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm, okrúhle pojazdy TL1510-5005
expedícia do 8 dní766,52 €
Pri platbe vopred iba 708,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1300x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1315EL3415EL3415
expedícia do 8 dní786,67 €
Pri platbe vopred iba 727,00 €


