Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x700x700mm DL4215DL3215DL3215
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x700x700mm DL4215DL3215DL3215
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3215DL3215 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x70 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 113.9800 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901133 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant ZL1315ZL3210
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1400x800mm, L/P variant, číre sklo EL1415EL3215EL3215
expedícia do 8 dní751,94 €
Pri platbe vopred iba 695,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant ZL1311ZL3210
expedícia do 8 dní652,26 €
Pri platbe vopred iba 603,00 €


