Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x800x800mm DL4215DL3315DL3315
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x800x800mm DL4215DL3315DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3315DL3315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 120.0200 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901140 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm, okrúhle pojazdy TL1070-5005
expedícia do 8 dní627,61 €
Pri platbe vopred iba 580,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1000x800mm, okrúhle pojazdy TL1080-5005
expedícia do 8 dní644,96 €
Pri platbe vopred iba 596,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1600x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1815EL3415EL3415
expedícia do 8 dní824,87 €
Pri platbe vopred iba 762,00 €


