Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x900x900mm DL4215DL3415DL3415
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1500x900x900mm DL4215DL3415DL3415
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4215DL3415DL3415 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 150x90 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 560 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 136.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901157 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMQ34
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x900mm, L/P variant ZL1210ZL3290
expedícia do 8 dní617,52 €
Pri platbe vopred iba 570,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, hranaté pojazdy TL1110-5002
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút pivot dvere 800-900x1000mm L/P variant EL1615EL3415
expedícia do 8 dní447,34 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €


