Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1600x1000x1000mm DL4315DL3515DL3515
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1600x1000x1000mm DL4315DL3515DL3515
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4315DL3515DL3515 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 160x100 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 610 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 132.0700 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901195 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMQ34
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 910-1050x1000mm L/P variant
expedícia do 8 dní461,24 €
Pri platbe vopred iba 426,00 €
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312BZL3210B
expedícia do 8 dní878,01 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, rohový vstup ZL4815R-02
expedícia do 8 dní732,15 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €


