Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1600x800x800mm DL4315DL3315DL3315
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1600x800x800mm DL4315DL3315DL3315
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-DL4315DL3315DL3315 |
ANIMÁCIA

Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | LUCIS LINE |
| Rozmer | 160x80 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Trojstenné |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 610 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 119.9900 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913901201 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Lucis Line trojstenný sprchovací kút 1000x800x800mm L/P variant DL1015DL3315DL3315
expedícia do 8 dní964,49 €
Pri platbe vopred iba 891,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1300x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1315EL3415EL3415
expedícia do 8 dní786,67 €
Pri platbe vopred iba 727,00 €
746,03 €
Pri platbe vopred iba 689,00 €


