LUCREZIA dávkovač mydla na postavenie, keramika LC80
LUCREZIA dávkovač mydla na postavenie, keramika LC80
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-LC80 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Rozmery: 70x175x70 mm
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | LUCREZIA |
| Rozmer | 70x175x70 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 400 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341104262 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Podobný tovar
LUCY dávkovač mydla na postavenie, keramika LY80
expedícia do 8 dní17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BAYONA dlažba Silver Pulido 60x120 (1,44 m2) BAY002
expedícia do 8 dní39,61 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
BAYONA dlažba Ivory Pulido 60x120 (1,44 m2) BAY001
expedícia do 8 dní39,61 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
BAYONA dlažba Ivory Brillo 60x60 (1,08m2) BAY006
expedícia do 8 dní35,63 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €


