LUK termostatický sprchový panel 250x1300mm, rohový 80325
LUK termostatický sprchový panel 250x1300mm, rohový 80325
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-80325 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Rohová |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 14.5200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729052661 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
2,74 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
MOLA termostatický sprchový panel 210x1300mm, rohový 80372
expedícia do 8 dní664,77 €
Pri platbe vopred iba 616,00 €


