LUMINAR zrkadlo s LED osvetlením v ráme 600x800mm, chróm NL557
LUMINAR zrkadlo s LED osvetlením v ráme 600x800mm, chróm NL557
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NL557 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMINAR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x80x3,6 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 7.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913826191 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | chrom |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
83,97 €
Pri platbe vopred iba 80,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
DAISY kozmetické zrkadlo LED, čierna 03111010
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
X-ROUND kozmetické zrkadlo závesné LED, ? 200mm, chróm XR016
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
Nimco Séria 20400 ZK 20465-26 Kozmetické podsvietené LED zrkadlo Chróm
do týždňa v e-shope180,26 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €


