LUMINAR zrkadlo s LED osvetlením v ráme 700x500mm, chróm NL556
LUMINAR zrkadlo s LED osvetlením v ráme 700x500mm, chróm NL556
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NL556 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMINAR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x50x3,6 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 500 mm |
| Barva rámu | Chrom |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 9.60 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 9.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913865879 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
PLAIN zrkadlo 60x80cm, zaguľatené rohy, bez úchytu 1501-26
expedícia do 8 dní32,73 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
COSMETICO zrkadlo 1000x700mm, kozmetické zrkadlo MIR4
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

