LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 75cm, siena
LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 75cm, siena
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LR750-4242S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMIRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75 cm |
| Průměr | 750 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 750 mm |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 16.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1160 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121234 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | modrá |
| Odtieň drezu | modrá |
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 700 W LT90701K
expedícia do 8 dní43,84 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Aqualine Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel/čierna, 800 W LT90800B
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €


